iStudy_Logo

בית הספר להתפתחות הילד

child development

מנהל אקדמי: פרופ' אשר אור נוי

בחסות
חיפ"א
מכבי שירותי בריאות
ברוכים הבאים
החברה הישראלית לפדיאטריה אמבולטורית (חיפ"א) בשיתוף עם מכבי שירותי בריאות ומשרד הבריאות החליטו ליזום ולתמוך בהקמת קורס להתפתחות הילד על מנת לתת לרופאי הקהילה ולסגל המטפל בילדים ביום - יום כלים וידע לזיהוי בעיות התפתחות אצל מטופליהם.

אין ספק כי קיימת חשיבות רבה ותרומה קריטית לעתיד בזיהוי וטיפול בבעיות התפתחות הילד בשלבים המוקדמים ביותר שכן תוצאות הטיפול טובות יותר ככל שהאיתור מוקדם.
תפקיד רופא הילדים הנו לאתר ולשלוח את הילד עם החשד לליקוי התפתחותי לגורמים המקצועיים המתאימים לאבחון ולטיפול.

מחיר ההשתתפות בקורס: 500 ₪ + מע"מ למשתתף
לבירור אופן הסדרת התשלום לחץ כאן.

הכניסה חופשית:
 לסגל הרפואי של מכבי שירותי בריאות,  לרופאי ואחיות מאוחדת שירותי בריאות, ולחברי חיפ"א

Maccabi_Logo-H_50.jpgמאוחדת    חיפ"א

בהתבסס על ההסכם הקיבוצי האחרון, ניתן להציג את תעודת ההשתלמות שתתקבל מאתנו למעסיק לצורך הכרה בשעות השתלמות בהתאם.
מומלץ לבדוק את מפתח ההכרה: נקודות CME לשעות השתלמות במקום עבודתכם.
יש לוודא רישום שיוך הארגון בפרופיל המשתמש בעת הרישום/עדכון הפרטים

תכני הקורס התפתחות הילד
במסגרת ביה"ס האינטרנטי תוזמנו להשתתף ב- 7 שיעורים (12 הרצאות) המכסים חלק נכר מהאספקטים השכיחים לאבחון סטיה אפשרית מהנורמה תוך הפנמה שטווח הנורמה לכשלעצמו הנו רחב ביותר. בנוסף ישנה בכל שיעור "טעימה" מהסטיות השכיחות בהתפתחות.

בכל שיעור תועבר הרצאה קצרה מלווה בסכימות ושקפים, יוצג חומר קריאה מומלץ, ובסופו ישולב מבחן אינטראקטיבי ידידותי המורכב משאלות ייחודיות לכל שיעור, שאלות המבחן הנן לתרגול ובמקרה של מענה שגוי תתקבל הודעה ויתאפשר ניסיון חוזר למתן מענה אותה השאלה.

נקודות התעדכנות ותעודת השתתפות
רופאים אשר ישלימו בהצלחה לפחות 80% מכלל השאלות במבחנים, יזוכו ב - 25 נקודות התעדכנות (CME) מטעם ההסתדרות הרפואית בישראל (הר"י), ובתעודה המעידה על כך.

המערכת מאפשרת לכם במהלך כל הרצאה שאתם מאזינים וצופים בה גם להפנות שאלות למרצה השיעור. כל השאלות שלכם יגיעו באמצעות מערכת iStudy הייחודית לנו, למרצה הרלבנטי והתשובות יפורסמו גם באתר.

בסוף כל שיעור תתבקשו לתת לנו משוב על השיעור. משוב זה מאוד חשוב לנו בכדי שנוכל להפיק לקחים ולהשתפר וכן כדי להחליט האם להרחיב את ההרצאות לנושאים התפתחותיים נוספים.

אתר בית הספר כולל פורום לדיון בין כל המשתתפים הרשומים בו, על מנת לאפשר לכם ולנו לנהל דיונים בסוגיות הקשורות להתפתחות הילד

אנו מקווים כי באמצעות בית הספר נוכל ליצור רשת תקשורת מקצועית פעילה בין מומחי התפתחות הילד לכלל רופאי בתי החולים והקהילה.

תודתנו למכבי שירותי בריאות על שאפשרה הקמתו של בית הספר ולכל השותפים בארגון הקורס

אנו מאמינים שתפיקו תועלת מעשית רבה מהקורס ומאחלים לכם - בהצלחה.

רשימת המרצים: פרופ' אשר אור נוי, מנהל אקדמי,
פרופ' צ'רלס (צ'רלי) גרינבאום, ד''ר מיכאל דוידוביץ,
ד''ר זאב חורב, ד''ר אייל שטיירפרופ' אשר אור נוי
פרופ' אשר אור נוי


הצהרה :
הכניסה והשימוש בקורס זה מותרת אך ורק לרוקחים רופאים/ות בעלי רישיון לעסוק ברפואה בישראל ו/או בעלי רישיון לעסוק ברוקחות ו/או אדם הנמנה על צוות רפואי או מחקר ביו-רפואי.

המידע והתכנים המופיעים באתר ניתנים "כמות שהם" (AS IS) וללא אחריות מכל סוג שהוא. התכנים באתר אינם מהווים עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תעשה, איפוא, על אחריותם הבלעדית והמלאה של המשתמשים.